Hogar / Fixed Inductors / CDEP125MENP-0R7NC
minImg
CDEP125MENP-0R7NC
Sumida America Components Inc.
Producto No:
CDEP125MENP-0R7NC
Descripción:
FIXED IND 700NH 20A 2 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 32A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±25%
Current Rating (Amps) 20 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2mOhm Max
Inductance 700 nH