CDR105NP-330MC
Sumida America Components Inc.
Producto No:
CDR105NP-330MC
Descripción:
FIXED IND 33UH 1.39A 120MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance -15%, +20%
Current Rating (Amps) 1.39 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.362" W (10.00mm x 9.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Inductance 33 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 16MHz