Hogar / Ceramic Capacitors / CDR32BP101BJUS7185
minImg
CDR32BP101BJUS7185
KEMET
Producto No:
CDR32BP101BJUS7185
Fabricante:
KEMET
Descripción:
CAP CER 100PF 100V BP 1206
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)
Mfr KEMET
Capacitance 100 pF
Features -
Failure Rate S (0.001%)