Hogar / Fixed Inductors / CDR7D28MNNP-150NC
minImg
CDR7D28MNNP-150NC
Sumida America Components Inc.
Producto No:
CDR7D28MNNP-150NC
Descripción:
FIXED IND 15UH 2A 81.3 MOHM SMD
En stock : 30645
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 2.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±25%
Current Rating (Amps) 2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 81.3mOhm Max
Inductance 15 µH