Hogar / Fixed Inductors / CDRH2D14NP-2R2NC
minImg
CDRH2D14NP-2R2NC
Sumida America Components Inc.
Producto No:
CDRH2D14NP-2R2NC
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 1.6A 94 MOHM SMD
En stock : 107157
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 1.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.061" (1.55mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 94mOhm Max
Inductance 2.2 µH