Hogar / Fixed Inductors / CDRH74NP-331MC-B
minImg
CDRH74NP-331MC-B
Sumida America Components Inc.
Producto No:
CDRH74NP-331MC-B
Descripción:
FIXED IND 330UH 320MA 1.86OHM SM
En stock : 2634
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 320 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.86Ohm Max
Inductance 330 µH