CDSA23Y1W
ChromeLED
Producto No:
CDSA23Y1W
Fabricante:
ChromeLED
Descripción:
DISPLAY 7SEG 2.30" SGL YELLOW 10
Guía del usuario
Color Yellow
Current - Test 10mA
Size / Dimension 2.760" H x 1.890" W x 0.470" D (70.00mm x 48.00mm x 12.00mm)
Millicandela Rating 8mcd
Product Status Active
Series -
Power Dissipation (Max) 75mW
Common Pin Common Anode
Package / Case 10-DIP
Number of Characters 1
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 2.30" (58.42mm)
Mfr ChromeLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V