CDV30FF822GO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Producto No:
CDV30FF822GO3F
Descripción:
MICA
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.902" (22.90mm)
Tolerance ±2%
Lead Spacing 0.437" (11.10mm)
Voltage - Rated 1 kV
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.811" L x 0.390" W (20.60mm x 9.90mm)
Product Status Active
Series CDV30
Package / Case Radial
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 8200 pF