CES48150-4-S
Cosel USA, Inc.
Producto No:
CES48150-4-S
Fabricante:
Cosel USA, Inc.
Descripción:
DC DC CONVERTER 15V 60W
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 60V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 4A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 40V
Series CES (100W)
Power (Watts) 60 W
Type Isolated Module
Package / Case 8-SMD Module
Efficiency 91%