CF1/4W2K7JT
Lumimax Optoelectronic Technology
Producto No:
CF1/4W2K7JT
Descripción:
RES 2.7K OHM 5% 1/4W AXIAL
En stock : 1000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 100
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient -500/ +350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.7 kOhms
Series CF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W