CF1/8W100RJTB
Lumimax Optoelectronic Technology
Producto No:
CF1/8W100RJTB
Descripción:
RES 100 OHM 5% 1/8W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Temperature Coefficient -500/ +350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 Ohms
Series CF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W