CF14JT9M10
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
CF14JT9M10
Descripción:
RES 9.1M OHM 5% 1/4W AXIAL
En stock : 5766
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Temperature Coefficient 0/ -1500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 9.1 MOhms
Series CF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W