CF1JT820K
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
CF1JT820K
Descripción:
RES 820K OHM 5% 1W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient 0/ -850ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 820 kOhms
Series CF
Power (Watts) 1W