CF2JT6K80
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
CF2JT6K80
Descripción:
RES 6.8K OHM 5% 2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 6.8 kOhms
Series CF
Power (Watts) 2W