CFB-125D-2-1S
R-K Electronics, Inc.
Producto No:
CFB-125D-2-1S
Descripción:
RELAY TIME DELAY 1SEC 10A 120V
Guía del usuario
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)
Delay Time 0.05 Sec ~ 1 Sec
Function Off-Delay
Voltage - Supply 125VDC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC