Hogar / Oscillators / CFL4-A7BP-155.52
minImg
CFL4-A7BP-155.52
Cardinal Components Inc.
Producto No:
CFL4-A7BP-155.52
Descripción:
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 100mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.551" L x 0.354" W (14.00mm x 9.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series CFL4
Function -
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Cardinal Components Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 155.52 MHz