CFM12JT13K0
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
CFM12JT13K0
Descripción:
RES 13K OHM 5% 1/2W AXIAL
En stock : 8862
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Temperature Coefficient 0/ -500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 13 kOhms
Series CFM
Power (Watts) 0.5W, 1/2W