CFM14JT6K80
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
CFM14JT6K80
Descripción:
RES 6.8K OHM 5% 1/4W AXIAL
En stock : 93511
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Temperature Coefficient 0/ -400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 6.8 kOhms
Series CFM
Power (Watts) 0.25W, 1/4W