CFR100J47R
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
CFR100J47R
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 47 OHM 5% 1W AXIAL
En stock : 9740
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Temperature Coefficient 0/ -450ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 47 Ohms
Series CFR100, Neohm
Power (Watts) 1W