Hogar / Ceramic Capacitors / CGA3E1X7R1V334K080AD
minImg
CGA3E1X7R1V334K080AD
TDK Corporation
Producto No:
CGA3E1X7R1V334K080AD
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
CAP CER 0.33UF 35V 0603 EPOXY
En stock : 5899
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35V
Mounting Type Surface Mount, MLCC, Epoxy
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series CGA
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 0.33 µF