Hogar / Ceramic Capacitors / CGA3E3X7T0G106M080AB
minImg
CGA3E3X7T0G106M080AB
TDK Corporation
Producto No:
CGA3E3X7T0G106M080AB
Descripción:
CAP CER 10UF 4V X7T 0603
En stock : 8401
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient X7T
Product Status Active
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Thickness (Max) 0.043" (1.10mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 10 µF