CGD06-S220V
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
CGD06-S220V
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
DSSOLR(7SEG) SCREW
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Termination Style Screw Terminal
Delay Time 0 ~ 60s
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Product Status Obsolete
Series CGD
Function Multiple
Trip Range 500mA ~ 6A
Voltage - Supply 220VAC