CH02016-330RGFTB
Vishay Sfernice
Producto No:
CH02016-330RGFTB
Fabricante:
Vishay Sfernice
Paquete:
02016
Descripción:
RES CH 02016 THIN FILM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.019" L x 0.015" W (0.48mm x 0.39mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 02016
Resistance 330 Ohms
Series CH
Power (Watts) 0.03W, 1/32W