CHS2004812-B
Cosel USA, Inc.
Producto No:
CHS2004812-B
Fabricante:
Cosel USA, Inc.
Descripción:
DC DC CONVERTER 12V 192W
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 76V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 250 V
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.30" L x 0.92" W x 0.50" H (58.4mm x 23.3mm x 12.7mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 16A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Series CHS (200W)
Power (Watts) 192 W
Type Isolated Module
Package / Case 8-DIP Module
Efficiency 94%