CHSA2512R0040F
Eaton - Electronics Division
Producto No:
CHSA2512R0040F
Paquete:
2512
Descripción:
RES 0.004 OHM 1% 3W 2512
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 4 mOhms
Series CHSA
Power (Watts) 3W