Hogar / Oscillators / CHT25C1437PNT
minImg
CHT25C1437PNT
CTS-Frequency Controls
Producto No:
CHT25C1437PNT
Descripción:
XTAL OSC XO 14.31818MHZ HCMOS
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±150ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V