CHV2010-FX-1004ELF
Bourns Inc.
Producto No:
CHV2010-FX-1004ELF
Fabricante:
Bourns Inc.
Paquete:
2010
Descripción:
RESHIGHVOLTAGE 2010 1M 1% 500MW
En stock : 13926
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings -
Resistance 1 MOhms
Series CHV
Power (Watts) 0.5W, 1/2W