Hogar / Speakers / CI-28329-000
minImg
CI-28329-000
Knowles
Producto No:
CI-28329-000
Fabricante:
Knowles
Descripción:
SPEAKER 120OHM SIDE PORT 131.5DB
Guía del usuario
Frequency Range 200 Hz ~ 5.5 kHz
Shape Rectangular
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 0.165" (4.19mm)
Termination Solder Pads
Size / Dimension 0.373" L x 0.283" W (9.47mm x 7.18mm)
Product Status Active
Material - Magnet -
Ratings -
Series CI
Type Receiver, Balanced Armature
Technology Magnetic
Frequency - Self Resonant -
Mfr Knowles
Material - Cone -
Efficiency - Type Sensitivity
Port Location Side
Package Bulk
Impedance 120 Ohms