CK025M471G10PE50V00A
Suscon
Producto No:
CK025M471G10PE50V00A
Fabricante:
Suscon
Descripción:
CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
En stock : 500
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 10
Guía del usuario
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.394" (10.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Ratings AEC-Q200
Series CK
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 735 mA @ 10 kHz
Mfr Suscon
Capacitance 470 µF