CK45-E3AD102ZYNNA
TDK Corporation
Producto No:
CK45-E3AD102ZYNNA
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
CAP CER 1000PF 1KV RADIAL
En stock : 995
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.374" (9.50mm)
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.217" Dia (5.50mm)
Temperature Coefficient E
Product Status Active
Ratings -
Series CK45
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr TDK Corporation
Capacitance 1000 pF