CL141E/BT90/52
Patton Electronics
Producto No:
CL141E/BT90/52
Fabricante:
Patton Electronics
Descripción:
INDUSTRIAL GIGABIT 90W (802.3BT)
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 75°C
Compliance IEEE802.3af, IEEE802.3ab, IEEE802.3at, IEEE802.3bt
Output Connector RJ45
Approval Agency CE, FCC, VCCI
Input Connector Terminal Block
Mounting Type Wall Mount
Size / Dimension 3.21" L x 1.26" W x 4.07" H (81.5mm x 32.0mm x 103.5mm)
Product Status Active
Weight -
Series CopperLink™
Type Midspan Injector
Number of Ports 2
Data Rate 10/100/1000 Mbps
Efficiency -
Note -
Voltage - Output 55V
Standard Number 60950-1
Mfr Patton Electronics
Features -
Package Box
Power (Watts) - Per Port -
Voltage - Input 24V ~ 56V