CL240D10R
Sensata-Crydom
Producto No:
CL240D10R
Fabricante:
Sensata-Crydom
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
En stock : 20
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Current 10 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 24 V ~ 280 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series CL
Package / Case Hockey Puck
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 3 ~ 32VDC