CL32B225KCJSNNE
Samsung Electro-Mechanics
Producto No:
CL32B225KCJSNNE
Descripción:
CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210
En stock : 624411
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X7R
Series CL
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)
Mfr Samsung Electro-Mechanics
Capacitance 2.2 µF