Hogar / Fixed Inductors / CLF5030NIT-470M-D
minImg
CLF5030NIT-470M-D
TDK Corporation
Producto No:
CLF5030NIT-470M-D
Descripción:
FIXED IND 47UH 680MA 522MOHM SMD
En stock : 1048
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 750mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 680 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 522mOhm Max
Inductance 47 µH