Hogar / Fixed Inductors / CLF7045NIT-471M-D
minImg
CLF7045NIT-471M-D
TDK Corporation
Producto No:
CLF7045NIT-471M-D
Descripción:
FIXED IND 470UH 410MA 1.44OHM SM
En stock : 45629
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 410mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 410 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.291" L x 0.276" W (7.40mm x 7.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.44Ohm Max
Inductance 470 µH