Hogar / Fixed Inductors / CLF7045T-2R2N-CA
minImg
CLF7045T-2R2N-CA
TDK Corporation
Producto No:
CLF7045T-2R2N-CA
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 4.3A 18.98 MOHM
En stock : 8
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 5.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 4.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 18.98mOhm Max
Inductance 2.2 µH