CLL5X474MR3NLNC
Samsung Electro-Mechanics
Producto No:
CLL5X474MR3NLNC
Descripción:
CAP CER 0.47UF 4V X6S 0204
En stock : 6776
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.020" L x 0.039" W (0.52mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient X6S
Product Status Active
Ratings -
Series CL
Package / Case 0204 (0510 Metric)
Thickness (Max) 0.014" (0.35mm)
Mfr Samsung Electro-Mechanics
Capacitance 0.47 µF