CLM0E04277
Siemens
Producto No:
CLM0E04277
Descripción:
CONTACTOR LTG M-HELD,100A,4NO,OP
Guía del usuario
Operating Temperature -
Coil Power 1300VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 100 A
Product Status Active
Contact Form 4PST-NO (4 Form A)
Mfr Siemens
Coil Voltage 277VAC
Must Operate Voltage 235.5 VAC