CLM1B10277
Siemens
Producto No:
CLM1B10277
Descripción:
CONTACTOR LTG M-HELD,20A,10NO,N1
Guía del usuario
Operating Temperature -
Coil Power 600VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 20 A
Product Status Active
Contact Form 10PST-NO (10 Form A)
Mfr Siemens
Coil Voltage 265 ~ 277VAC