CLM1C10277
Siemens
Producto No:
CLM1C10277
Descripción:
CONTACTOR LTG M-HELD,30A,10NO,N1
Guía del usuario
Operating Temperature -
Coil Power 820VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Product Status Active
Contact Form 10PST-NO (10 Form A)
Mfr Siemens
Coil Voltage 277VAC
Must Operate Voltage 235.5 VAC