CLT100F-C20
Panduit Corp
Producto No:
CLT100F-C20
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
SLIT WRAP 0.912" X 100' BLACK
En stock : 16
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 50°C
Color Black
Material Polyethylene (PE)
Liquid Protection -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Type Attributes Slit Harness
Series CLT
Type Slit Wrap
Length 100' (30.48m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 0.912" (23.16mm)
Environment Protection -
Mfr Panduit Corp
Diameter - Outside, Non-Expanded 1.103" (28.02mm)
Abrasion Protection Abrasion Resistant
Diameter - Inside, Expanded -
Wall Thickness 0.008" ~ 0.030" (0.20mm ~ 0.76mm)