Hogar / Crystals / CM309E24576000BBKT
minImg
CM309E24576000BBKT
Citizen Finedevice Co Ltd
Producto No:
CM309E24576000BBKT
Descripción:
CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 9.60mm pitch
Mfr Citizen Finedevice Co Ltd
Frequency 24.576 MHz