Hogar / Crystals / CM41532768DZCT
minImg
CM41532768DZCT
Citizen Finedevice Co Ltd
Producto No:
CM41532768DZCT
Descripción:
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
En stock : 26005
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Capacitance 9pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.161" L x 0.059" W (4.10mm x 1.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 kOhms
Ratings -
Series CM415
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Citizen Finedevice Co Ltd
Frequency 32.768 kHz