CMF201K2000JNR6
Vishay Dale
Producto No:
CMF201K2000JNR6
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 1.2K OHM 1W 5% AXIAL
En stock : 540
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.2 kOhms
Series CMF
Power (Watts) 1W