CMF23V-104700
Triad Magnetics
Producto No:
CMF23V-104700
Fabricante:
Triad Magnetics
Descripción:
COMMON MODE INDUCTOR - L = 100MH
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1.99Ohm
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.142" L x 0.610" W (29.00mm x 15.50mm)
Height (Max) 1.063" (27.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CMF
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 700mA
Voltage Rating - AC 250V
Mfr Triad Magnetics
Features -
Filter Type -
Package Bulk
Inductance @ Frequency 100 mH @ 10 kHz