CMF55121R00FHEB
Vishay Dale
Producto No:
CMF55121R00FHEB
Descripción:
RES 121 OHM 1/2W 1% AXIAL
En stock : 1999
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 121 Ohms
Series CMF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W