CMF601K8000JLR6
Vishay Dale
Producto No:
CMF601K8000JLR6
Descripción:
RES 1.8K OHM 1W 5% AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.8 kOhms
Series CMF
Power (Watts) 1W