CMF6097K600BEBF
Vishay Dale
Producto No:
CMF6097K600BEBF
Descripción:
RES 97.6K OHM 1W 0.1% AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 97.6 kOhms
Series CMF
Power (Watts) 1W