CMF60R47000GNBF
Vishay Dale
Producto No:
CMF60R47000GNBF
Descripción:
RES 0.47 OHM 1W 2% AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 mOhms
Series CMF
Power (Watts) 1W