CMF651K3200BEEK
Vishay Dale
Producto No:
CMF651K3200BEEK
Descripción:
RES 1.32K OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.32 kOhms
Series CMF
Power (Watts) 1.5W